0

Catalunya2011

Tak Valdes bendzie kapitanem,a co do skladu Pep zaszalał mam nadzieje ze wie co robi.Oby wygrali licze na niezly debiut Sanzheza

VISCA EL BARCA

0

Witaj w domu

0

Jest Fabre w naszych szeregach teraz czekac tylko na mecze z Realem

VISCA EL BARCA

0

Jest dobrze teraz czekać na oficjalną wiadomość

VISCA EL BARCA

0

Ale ja mam zwałe z Arsenalu wczoraj dostali od Benfiki 2-1 a bramke Arsenalowi strzelił nasz zawodnik Nolito.

Gratulacje dla Nolito i Benfica Lizbona

0

solter

Euro przecież pisze

0

Chłopaki niema co isę martwić to tylko mecz towarzyski.

Macie jakiś link żeby obejdzeć bramki bo mi się niechciało czekać do 01.00 na mecza

0

100 lat wszystkiego najlepszego PEDRO

VISCA EL PEDRO

0

Ostrzeżenie

0

Wenger może sobie mówić i tak mu nikt nie wierzy

0

Ktoś wie na jakim kanele może lecieć mecz czy musze szukać na necie

0

Pajo

Masz racje że nasz liga Polska jest na niskim poziomie i sorry za to niżej

0

Pejo:

Teraz z tobą się nie zgodzie,bo ta strona jest fajna i przyjemna a takie komentarze jak ty powiedziałeś(czarek{fcb} masz racje ta stronka to dno) psują tą stronkę i psujesz swoją reputacje takimi słowami.

buzinga

Masz rację trzeba zwracać na ortografie jak się pisze ale niech inne osoby ci tego nie wypominają,bo puzniej wynikają jakieś niepotrzebne konflikty.Lepiej by było jak każdy zwracał by na siebie uwage,a puzniej na innych.

0

roziu

To nie są lekcje j.polskiego żebyś nam mówił o ortografi więc daj sobie spokój.

0

Niema co tu komentować cały czas to samo

0

Ten filmik pokazał że Sanchez jest po prostu zajebisty pod wszystkimi względami.Ma to co trzeba napastnikowi szybkość,drybling,technikę i przytomny głowę co pokazał na filmiku rzeżócając akcje na drugą strone,a potem padła piękna bramka.Barcelona zrobiła dobry wybór ściągając Sancheza teraz czekać na Fabregasa i skład bendzie super

Pozdro:)

0

Witaj w nowym domu Sanchez.

Teraz trzeba tylko pomęńczyć Arsenal by puścili Fabregasa do domu jakim jest Barcelona

VISCA El BARCA

0

Wreszcie mogę opijać transfer Sancheza:) .Tylko nie otej godzinie bo sklepy mam zamknięte :(

0

tar-elendil

Kapitanowie w Barcelonie to Puyol,Xavi,Valdes,Iniesta,Messi,a potem to już nie wiem

0

niwrad

Dzięki za wiadomość.

pozdro

0

Tak z innej paki wiecie co z transferem Sancheza bo niema żadnych wieści o nim

0

Niema co komentować cały czas to samo

0

Szkoda że dostał tej kontuzji w tej chwili bo nie bedzie mógł sobie zagrać na Mistrzostwach Świata .Ale zycze mu szybkiego powrotu do zdrowia

0

Te news o Fabregasie mnie powoli wkurza.Niech Barcelona wyłorzy tyle ile chce Arsenal i bedzie po sprawie,a nie ciągłe newsy że Wenger nie puści fabregasa.

0

Dla dos santosa to dobra sprawa niech pujdzie na 1 lub 2 lata i się podszlifuje i przedewszystkim sobie pogra,nabierze doświadczenia które mu jest potrzebne.Ale z opcją pierwokupu

0

qbarca

Masz racje Puyol Ma 33 lat ale w foodball Menager nie gram.Wolę Pes lub zwykłą Fifę

0

Ja niemam sprzeciwu przeciwko Capdevila tylke że jest jedno, ale ma 33lat na karku choć Puyol ma 35 i gra jak młodzik z mega dużym doświadczeniem.Jeśli Capdevila jest za darmo to można go kupić a Maxwella sprzedać lub właczyć w operacje z Fabregasem.ciekawe czy Wenger by się zgodził na taką opcje bo niedawno stracił na lewej obronie Clichy i może Maxwell by mu się przydał

Pozdro:)

0

Wenger to jedna wielka świnia bo najpierw mówi jedno ,a robi drugie.Mówie wam wszystkim olaC Wengera

0

No wreszcie dobre wiadomości i oby to była prawda.Czekam na oficjalną wiadomość :)

0

Barca zrobi duży błąd nieprzedłuzając kontraknu z Abidalem.A tak pozatym to co tu piszą to zwykłe plotki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?